author ۰۹۱۰۲۰۹۲۶۷۱
جستجوی پیشرفته

مقايسه آگهی ها

سرمایه گذاری املاک و مستغلات

خرید املاک و مستغلات در ایران همواره یک استراتژی جالب سرمایه گذاری بوده بطوریکه اگر این سرمایه گذاری با کارشناسی صورت گرفته باشد همواره رضایت بخش و پرسود بوده. سه راه اصلی برای سرمایه گذاری از طریق املاک و مستغلات عبارتند از:

  1. سرمایه گذاری در املاک و اجاره واحدهای خریداری شده

این نوع سرمایه گذاری ایده آل افرادی است که میخواهند صاحبخانه باشند. از این طریق سرمایه گذار میتواند درآمدی منظم را فراهم کند. سرمایه گذار همچنین میتواند متراژ خرید خود را به اندازه مبلغ رهن واحد مورد نظر بالا ببرد. با گذر زمان افزایش قیمت ملک نیز سودی را نصیب سرمایه گذاران علاوه بر مبلغ اجاره مینماید.

  1. خرید و فروش املاک

این نوع سرمایه گذاری ایده آل افرادی است که تجربه کافی در زمینه ارزیابی املاک و مستغلات را داشته ویا از نظر کارشناسان املاک در معاملات ملکی خود استفاده مینمایند. عدم استفاده از کارشناسی در ارزیابی ملک با توجه به وضع موجود بازار عمدتاً باعث ضرر شخص سرمایه گذار میگردد. داشتن دانش و توانایی اجرای تعمیرات یا تغییرات مورد نیازنیز کمک شایانی به سرمایه گذار در این بخش مینماید. چنانچه سرمایه گذار در بخش خرید و فروش از کارشناسی ملک بهره ببرد بازده قابل توجهی در یک بازه زمانی کوتاه مدت میتواند داشته باشد.

  1. سرمایه گذاری در پروژه در حال ساخت

املاک و مستغلات جدای شرایط بازارهمیشه دارای ارزش است و با گذشت زمان این امکان را به سرمایه گذار میدهد که بعدا با قیمت بالاتر آن را بفروشد. توسعه املاک و مستغلات یک کارآفرینی بلند مدت است. برای سازندگان بخش خصوصی باید املاک و مستغلات تازه طراحی شده و تعیین شده دارای ارزش کافی (و پاسخگویی به تقاضای کافی) برای جبران زمان، نیروی کار و سایر منابع اختصاص یافته به پروژه باشد. سرمایه گذاری در پروژه های در حال ساخت برای سرمایه گذار این مزیت رادارد که سرمایه گذار نیازی به پرداخت کل مبلغ معامله را در ابتدای قرارداد ندارد. شخص سرمایه گذار میتواند با پرداخت مبلغ پیش پرداخت الباقی ثمن معامله را طی پیشرفت پروژه پرداخت نماید. مدت زمان پرداخت نیز طی پیشرفت کار برای پروژه های ساختمانی مسکونی دربخش خصوصی بین ۱۲ تا ۲۴ ماه میباشد.
سعی ما ارائه نمونه کارهای برتر منطقه است. بازده بالا و فرصتی مناسب برای رشد سرمایه چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. ما با پشتیبانی کامل و ارائه کارشناسی سعی در رشد سرمایه گذاری شما در بخش املاک و مستغلات داریم.

تماس با ما جهت مشاوره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات : ۰۹۱۷۷۸۶۰۶۹۳

در صورت عدم پاسخگویی  لطفاً پیام خود را در واتس اپ گذاشته تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس بگیرند.