author ۰۹۱۰۲۰۹۲۶۷۱
جستجوی پیشرفته

مقايسه آگهی ها

مشارکت در ساخت

دفتر املاک آریا خلیج فارس با سابقه ای درخشان در امر مشارکت در ساخت آمادگی ارائه مشاوره در امور مشارکت ملک شما را دارد. ما به دنبال کسب سود کوتاه مدت از طریق مشارکت ملک شما نیستیم بلکه در دفتر املاک آریا خلیج فارس ما به دنبال ایجاد رابطه و ارزشی ماندگار با مشتریان خود میباشیم. ما متوجه زحمات شما برای مالکیت زمین هستیم و درک میکنیم که ملک شما یک قطعه زمین برای مشارکت نیست بلکه نتیجه یک عمر تلاش و سخت کوشی شما و در نهایت ثروت شما ملک کنونی شماست. ما وظیفه انسانی و اخلاقی خود میدانیم که به شما مشاوره اختصاصی داده و در کنار شما به عنوان عضوی از خانواده شما در تمام طول این پروژه ساخت از لحظه تصمیم شما به مشارکت تا تحویل ملک و تحویل اسناد در کنار شما باشیم. ما بیش از پانزده سال است که در زمینه مشارکت در ساخت فعالیت داریم. کارشناسان با تجربه ، سازندگان تحصیلکرده با پشتوانه مالی عالی آماده ارائه خدمات مشارکت در ساخت برای شما مشتریان عزیز میباشند. در ذیل بعضی نکات مهم در امر مشارکت جهت آگاهی شما ذکر شده است.

تماس با ما: ۰۹۱۷۷۸۶۰۶۹۳

در صورت عدم پاسخگویی  لطفاً پیام خود را در واتس اپ گذاشته تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس بگیرند.

وجه التزام

چنانچه یکی از طرفین قرارداد مشارکت (طرف اول صاحب زمین و طرف دوم سازنده) به تعهدات خود عمل نکند مبلغی را که به عنوان خسارت در انجام تعهدات تحت عنوان وجه التزام در قرارداد مشارکت تعریف‌شده به عنوان جریمه پرداخت خواهد کرد

مثلاً سازنده در موعد معین ساختمان را تمام نکند یا واحدهای ساخته‌شده را تحویل ندهد یا موعد مقرر سند رسمی را آماده نکند یا پایان کار نگیرد برای هر کدام جداگانه باید خسارتی در قرارداد تعریف شود یا آنکه مثلاً صاحب زمین در موعد معین سند را به نام سازنده نکند باید وجه التزام را پرداخت کند.

انتخاب داور

بهتر است هنگام عقد قرارداد مشارکت داور انتخاب کنید و نام وی را صراحتاً در قرارداد ذکر کرده و حدود اختیارات وی را تعریف نمایید(به داور اختیارات افسارگسیخته ندهید.) اگر تصمیم دارید به داور اختیار تام بدهید حتماٌ ذکر کنید که (( کلیه اختلافات مربوط به این قرارداد می‌بایستی توسط داور یا حکم رسیدگی شود و رأی او برای طرفین لازم الاجرا است)).

مشخص نمودن مصالح ساختمان

حتماً در قرارداد مشارکت باید مصالح ساختمانی را مشخص کنید یعنی مصالح ساختمانی مصرفی بالأخص در مرحله نازک‌ کاری مشخص شود و تحت عنوان شرایط خصوصی پیوست قرارداد گردد

از جمله : نوع سرامیک‌ها، نوع کاشی‌ها، نوع سنگ نما، نوع سنگ راه‌ پله ، نوع سنگ پارکینگ، نوع شیرآلات، نوع کلید پریز، نوع کابینت، نوع درب ورودی واحدها، نوع درب پارکینگ، نوع کف پوش واحدها، نوع نقاشی واحدها، نوع آسانسورها و…

کلمات نامفهوم از قبیل عرف ساخت منطقه را استفاده نکنید

در انتهای شرایط خصوصی درج شود که چنانچه مصالحی ضعیف تر از مصالح فوق‌الذکر توسط سازنده کار گذاشته شده ما به تفاوت قیمت آن محاسبه شود.

چنانچه مالکی درخواست مصالحی مرغوب تر از مصالح فوق‌الذکر برای واحد خود داشته باشد می‌بایست ما به تفاوت قیمت آن به سازنده پرداخت گردد.